• ENG
Teksta izmērs
Kontrasts

Rīga nekad nedrīkst būt gatava, tomēr tā aug un pieaug ar katru gadu. Par godu tam 19. augustā svinējām vērienīgākos Rīgas svētkus, kur dažādos neierastos un aizraujošos formātos baudījām kopā būšanu, dalīšanos priekā, uzdrīkstēšanos, nelielu aizmiršanos un reizē atrašanos.

Rīgas 822.dzimšanas dienas svinības

Rīgas dzimšanas diena

Vērienīgākais dronu šovs Baltijā

Ieskandinot Rīgas 822. dzimšanas dienu, 18. augusta vakarā, spītējot negaisam un lietusgāzēm, rīdzinieki un pilsētas viesi pulcējās uz Rīgas dzimšanas dienas svinību ieskaņas pasākumu Lucavsalā, kur Rīgas naksnīgajās debesīs varēja vērot Baltijā lielāko dronu šovu un baudīt populāru mūziķu koncertprogrammu.

Rīgas dzimšanas diena

Svinības Doma laukumā

19.augustā Rīgas sirdī – Doma laukumā – izskanēja krāšņi Rīgas dzimšanas dienas svētku koncerti.

Rīgas dzimšanas diena

Programma bērniem Doma dārzā

Mazākajiem svētku svinētājiem Doma dārzā visas dienas garumā bija baudīt izrādes un koncertus, bet Doma baznīcas pakājē – darboties radošajās darbnīcas, lielo burbuļu atrakcijas un Rīgas cirka meistarklases.

Rīgas dzimšanas diena

Džeza un klasiskās mūzikas skatuve Smilšu ielā

Smilšu ielā Rīgas dzimšanas dienā bija iespēja piedzīvot džeza un klasiskās mūzikas priekšnesumus no Indijas, Latvijas, Ukrainas un Polijas.

Rīgas Dzimšanas diena

Prieka laukums un Joku skatuve

Rīgas dzimšanas dienā joku sporta spēles, cirka izrādes, grupas “Mazais Princis” koncerts un prieka mirkļi izskanēja Līvu laukumā!

:

Rīgas dzimšanas dienas mēneša notikumu karte

  • Norises vietas
  • Spēka un ūdens uzpildes punkti